تیم گیم شات

99999

عرفان علاقه بسیار زیادی به تکنولوژی های جدید و نجوم دارد.وی تحصیلات خود را در رشته منهدسی نرم افزار کامپیوتر در سال ۱۳۸۳ به پایان رسانده و اکنون به عنوان مدیر دو سایت گجت نیوز و گیم شات مشغول به فعالیت است.

عرفان انبار

Untitled-1

محمدسعید خزایی علاقه بسیار زیادی به دنیای بازی‌های ویدیویی و سینما دارد. به نوعی او بسیاری از لحظات خوش دوران کودکی‌اش را مدیون پلی‌استیشن 1 است! او در حال حاضر به عنوان سردبیر گیم‌شات فعالیت می‌کند.

محمدسعید خزایی

Untitled-2

نیما تحصیلات خود را در رشته ادبیات انگلیسی به پایان رسانده و مدرس و مترجم زبان انگلیسی است. او علاقه‌ دیوانه‌واری به کتاب، فلسفه، موسیقی کلاسیک، نگارش شعرهای عجیب و غریب، کمدی سیاه و عروسک‌ میمون‌اش دارد. او هم اکنون به عنوان نویسنده در بخش سینمای گیم‌شات فعالیت می‌کند. او دبیر گیم‌شات است.

نیما رمضانی

99999

رضوان دشتی متولد ۱۳۷۲ از جنوبی‌ترین شهر ایران.  دارای مدرک کارشناسی از رشته آموزش زبان انگلیسی. دوست‌دار بازی‌های مستقل خلاقانه و عناوین داستان محور.

رضوان دشتی

99999

علاقه امیر به حوزه سینما و انیمیشن مثال زدنی نیست. او اکنون ضمن کار دوبلاژ حرفه‌ای در استودیو‌های رسمی، در زمینه گویندگی و تدوین آیتم‌های ویدیویی در سایت گیم‌شات مشغول است.

امیرحسین بیگ پور

99999

اگر از میلاد درباره علاقه و عشق بپرسید، اولین کلمه‌ای که از او می‌شنوید بازی است و به همین دلیل بوده که سالهاست در این زمینه فعالیت می‌کند. او از کودکی تا به حال، میزبان چهار نسل از کنسول‌‌های بازی بوده ولی به عقیده او، کنسول ها می‌آیند و می‌روند اما این رایانه شخصی است که می‌ماند!

میلاد رضایی منش

کلیه‌ی حقوق برای گیم شات محفوظ است. هر گونه کپی برداری از مطالب گیم شات بدون اجازه‌ی قبلی ممنوع است.