تیم گیم شات

99999

عرفان علاقه بسیار زیادی به تکنولوژی های جدید و نجوم دارد.وی تحصیلات خود را در رشته منهدسی نرم افزار کامپیوتر در سال ۱۳۸۳ به پایان رسانده و اکنون به عنوان مدیر دو سایت گجت نیوز و گیم شات مشغول به فعالیت است.

عرفان انبار

99999

حامد دانشجوی مقطع کارشناسی حقوق است. وی ساکن آبادان بوده و جنب و جوش زیادی دارد. از سال 79 با دستگاه‌های آرکید و بازی‌های پیکسلی وارد دنیای بازی‌های ویدیویی شد. اگر می‌خواهید حامد را خوش‌حال کنید کافیست یک خاطره از دو بازی Resident Evil یا Harvest Moon برایش تعریف کنید!

حامد زاهدی

99999

نیما تحصیلات خود را در رشته ادبیات انگلیسی به پایان رسانده و مدرس و مترجم زبان انگلیسی است. او علاقه‌ دیوانه‌واری به کتاب، فلسفه، موسیقی کلاسیک، نگارش شعرهای عجیب و غریب، کمدی سیاه و عروسک‌ میمون‌اش دارد. او هم اکنون به عنوان نویسنده در بخش سینمای گیم‌شات فعالیت می‌کند. او دبیر گیم‌شات است.

نیما رمضانی

99999

رضوان دشتی متولد ۱۳۷۲ از جنوبی‌ترین شهر ایران.  دارای مدرک کارشناسی از رشته آموزش زبان انگلیسی. دوست‌دار بازی‌های مستقل خلاقانه و عناوین داستان محور.

رضوان دشتی

99999

علاقه امیر به حوزه سینما و انیمیشن مثال زدنی نیست. او اکنون ضمن کار دوبلاژ حرفه‌ای در استودیو‌های رسمی، در زمینه گویندگی و تدوین آیتم‌های ویدیویی در سایت گیم‌شات مشغول است.

امیرحسین بیگ پور

99999

اگر از میلاد درباره علاقه و عشق بپرسید، اولین کلمه‌ای که از او می‌شنوید بازی است و به همین دلیل بوده که سالهاست در این زمینه فعالیت می‌کند. او از کودکی تا به حال، میزبان چهار نسل از کنسول‌‌های بازی بوده ولی به عقیده او، کنسول ها می‌آیند و می‌روند اما این رایانه شخصی است که می‌ماند!

میلاد رضایی منش

99999

اگر بتوان مغز را به دو بخش راست و چپ، هنر و رویاپردازی و استنتاج و تحلیل‌گری تقسیم کرد، شخص محمد را هم می‌توان به دو قسمت تقسیم نمود! عاشق فلسفه، منطق، علامت سوال گذاشتن جلوی هر موضوع و در عین حال عاشق گیم، کامیک بوک و موسیقی!

محمد فلاح

کلیه‌ی حقوق برای گیم شات محفوظ است. هر گونه کپی برداری از مطالب گیم شات بدون اجازه‌ی قبلی ممنوع است.