تیم گیم شات

99999

عرفان علاقه بسیار زیادی به تکنولوژی های جدید و نجوم دارد.وی تحصیلات خود را در رشته منهدسی نرم افزار کامپیوتر در سال ۱۳۸۳ به پایان رسانده و اکنون به عنوان مدیر دو سایت گجت نیوز و گیم شات مشغول به فعالیت است.

عرفان انبار

Untitled-1

محمدسعید خزایی علاقه بسیار زیادی به دنیای بازی‌های ویدیویی و سینما دارد. به نوعی او بسیاری از لحظات خوش دوران کودکی‌اش را مدیون پلی‌استیشن 1 است! او در حال حاضر به عنوان سردبیر گیم‌شات فعالیت می‌کند.

محمدسعید خزایی

Untitled-2

نیما تحصیلات خود را در رشته ادبیات انگلیسی به پایان رسانده و مدرس و مترجم زبان انگلیسی است. او علاقه‌ دیوانه‌واری به کتاب، فلسفه، موسیقی کلاسیک، نگارش شعرهای عجیب و غریب، کمدی سیاه و عروسک‌ میمون‌اش دارد. او هم اکنون به عنوان نویسنده در بخش سینمای گیم‌شات فعالیت می‌کند.

نیما رمضانی

99999

رضوان دشتی متولد ۱۳۷۲ از جنوبی‌ترین شهر ایران.  دارای مدرک کارشناسی از رشته آموزش زبان انگلیسی. دوست‌دار بازی‌های مستقل خلاقانه و عناوین داستان محور.

رضوان دشتی

ایمان در کنار بخش‌های مختلف ویدیو گیم از جمله ساخت بازی، علاقه فراوانی به موسیقی، شعر نویسی و انواع شاخه‌های خالص هنر دارد. او هم اکنون نویسنده بخش بازی‌های موبایل و عضو تحریریه گیم‌شات است.

سید ایمان احمدیان

سینا حسینی علاقه بسیار زیادی به بازی‌های ویدیویی دارد و به نظر او گیم باید به بخشی از زندگی افراد تبدیل شود! سینا عاشق عناوین رترو بوده و به همین دلیل نگاشتن نقد عناوین قدیمی را بر عهده گرفته و اعتقاد دارد که یک گیمر نباید تنها به تجربه آثار جدید بپردازد. او مقاله نویس گیم‌شات است.

سینا حسینی

   کسری کاظمی؛ نویسنده و عاشق قدیمی گیم که چند سالی میشه علاقمو بهش با نوشتن نامه های عاشقانه (همین مقالات D:) نشون میدم. امیدوارم تو تیم بزرگ گیم شات اوقات خوبی رو سپری کنم.
کسری کاظمی

کلیه‌ی حقوق برای گیم شات محفوظ است. هر گونه کپی برداری از مطالب گیم شات بدون اجازه‌ی قبلی ممنوع است.