تیم گیم شات

99999

عرفان علاقه بسیار زیادی به تکنولوژی های جدید و نجوم دارد.وی تحصیلات خود را در رشته منهدسی نرم افزار کامپیوتر در سال ۱۳۸۳ به پایان رسانده و اکنون به عنوان مدیر و موسس گجت نیوز و گیم شات و همچنین طراح وب سایت مشغول به فعالیت است.

عرفان انبار

کلیه‌ی حقوق برای گیم شات محفوظ است. هر گونه کپی برداری از مطالب گیم شات بدون اجازه‌ی قبلی ممنوع است.

99999

حامد دانشجوی مقطع کارشناسی حقوق است. وی ساکن آبادان بوده و جنب و جوش زیادی دارد. از سال 79 با دستگاه‌های آرکید قدم بر جهان بازی‌های پیکسلی گذاشت و شور زیاد سبب پیوندش با این صنعت و صد البته حرفه شده. اگر می‌خواهید حامد را خوش‌حال کنید کافیست یک خاطره از دو بازی Resident Evil یا Harvest Moon برایش تعریف کنید! او در حال حاضر سردبیر گیم‌شات است.

99999

محمدسعید سه سال است که در حوزه بازی‌های ویدیویی می‌نویسد و گام‌های موثری بر می‌دارد. فعالیت او به بازی‌های ویدیویی خلاصه نمی‌شود و قلمی نیز در صنعت سینما دارد. از علایق شخصی آن می‌توان به ورزش‌های فوتبال، شنا و کوهنوردی اشاره کرد. وی در حال حاضر یکی از دبیران سایت گیم‌شات است.

محمد سعید خزایی

99999

غرق شده در اعماق نورماندی، سربازی خاکی در دشت‌های ارما و شکارچی شکار شده در عظمت ویچر. کیان عاشق این دست عناوین است. وی تحصیلات خود را در رشته کامپیوتر گذرانده و علاقه فراوانی به طراحی بازی دارد. او در حال حاضر یکی از دبیران گیم‌شات است.

کیان کاظمی

99999

نیما تحصیلات خود را در رشته ادبیات انگلیسی به پایان رسانده و مدرس و مترجم زبان انگلیسی است. او علاقه‌ دیوانه‌واری به کتاب، فلسفه، موسیقی کلاسیک، نگارش شعرهای عجیب و غریب، کمدی سیاه و عروسک‌ میمون‌اش دارد. او هم اکنون به عنوان نویسنده در بخش سینمای گیم‌شات فعالیت می‌کند. او سومین دبیر بخش سینما گیم‌شات است.

نیما رمضانی

99999

علیرضا آریایی دی ماهی است. علاقه بسیار زیادی به دو موضوع بازی‎های ویدویی و نجوم دارد. این علاقه سبب شد که وی وارد حوزه نویسندگی شود و در سایت‎های گیم‎شات و گجت نیوز، آموخته‌های را با دیگر علاقه‎مندان به اشتراک بگذارد.

علیرضا آریایی

99999

علاقه ناصر به حوزه سینما و اینیمیشن مثال زدنی نیست. وی تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی گرافیک در سال 1389 به پایان رساند؛ او کنون در زمینه گویندگی و تدوین آیتم‌های ویدیویی در سایت مشغول به فعالیت است.

ناصر غضنفری

99999

سینا طراح و برنامه نویس وب هست که توی اوقات فراغتش دستی بر گیم‌پلی دارد. عضو تازه گیم شات بوده و در بخش تحریریه معمولا برروی مقالاتی با موضوع سخت افزار تمرکز می‌کند . اون علاقه زیادی به مباحث کامپیوتر داشته و در زمینه نجوم هم مطالعاتی دارد.

سینا سبزه‌پرور

99999

ایمان سه معشوقه در زندگی اش دارد: بازی، موسیقی و دفتر شعرش. وی خواستار ادامه تحصیل بود اما شرایط و مشکلات به‌بدترین شکل ممکن از او استقبال کرد. ایمان ساکن مشهد است و از عمر گیمری‌اش حدود چهارده سال می‌گذرد و دیوانه‌وار عناوین غریب ژاپنی را می‌پرستد وی در کنار کار دیگرش که ناشی از فشارهای زندگی و مشکلات درونی اوست، منتقد و نویسنده بخش موبایل در گیم شات نیز هست.

ایمان احمدیان